'Këtu ka luftë çiftesh'/ Juli dhe Romeo komentojnë Ilnisën dhe Meritonin

'Këtu ka luftë çiftesh'/ Juli dhe Romeo komentojnë Ilnisën dhe Meritonin

11:06, 24/02/2024
A+ Aa A-

Pas debateve, Juli dhe Romeo kanë bërë mbrëmjen e djeshme një bisedë konstruktive duke komentuar strategjinë e banorëve.

Sipas tyre Ilnisa dhe Meritoni nuk janë të sinqertë në ndjenjat për njëri-tjetrin por çdo gjë është në kuadër të lojës, teksa u shprehën se duken sikur janë në luftë me çiftet në shtëpi për të tërhequr vëmendjen e publikut. Sipas Julit 5-6 vetë në shtëpi luajnë për të fituar lojën, duke përjashtuar banorët e tjerë.

Biseda e plotë në videon më poshtë:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco