Marrëdhënia e Tom Cruise me blogeren 36-vjeçare ruse është ftohur, por…

Marrëdhënia e Tom Cruise me blogeren 36-vjeçare ruse është ftohur, por…

09:53, 24/02/2024
A+ Aa A-

Tom Cruise ka vënë në pikepyetje lidhjen me Elsina Khairovën, sipas informacioneve të “Page Six”. Por ylli dhe blogerja ruse janë ende në kontakt me njëri-tjetrin.

“Tom mendonte se gjërat po ecnin shumë shpejt,” tha një burim për marrëdhënien e tyre, duke shtuar: “Ata nuk ishin ende gati [emocionalisht], kështu që menduan se një situatë pauze do ju bënte mirë, por ata janë ende në kontakt.”

Burimi tha gjithashtu: Tom dëshiron të jetë i ngadaltë me lidhjet e tij, pasi mendon se është lënduar disa herë prej ish-ve të tij.”

Më pas ajo shtoi se Cruise donte ta mbante romancën më private.

Ndarja vjen pasi Khairova kohët e fundit u bë e dashura zyrtare e Cruise, sipas raportimeve dhe burimet i thanë Page Six se ai madje kishte takuar edhe fëmijët e saj. Mirëpo, ai ka bërë të ditur se dera nuk është mbyllur plotësisht për ata të dy. “Disa në grupin e takimeve të Tomit thonë se ka mbaruar, por me Tomin kurrë nuk e dini se si do të ndodhë.”

Nga ana tjetër, Khairova ka edhe “pronën e saj që i lejon asaj të bëjë çfarë të dojë”.

Ylli 61-vjeçar i Hollivudit u lidh fillimisht në mënyrë romantike me 36-vjeçaren ruse në dhjetor, pasi dyshja festuan së bashku në një festë në Londër. Që atëherë, çifti kaloi shumë kohë së bashku.

Sipas The Sun, e cila raportoi fillimisht se çifti ishte ndarë, “nuk ka ndjenja të vërteta mes tyre dhe për Tomin, lidhja e tyre thjesht ka përfunduar”.

Burimet i thanë publikimit se Cruise dëshiron të mbetet mik me Khairovën pasi ata jetojnë në të njëjtin bllok apartamentesh në Londër.

“Për t’i dhënë fund gjërave në një notë të keqe do të ishte e vështirë nëse do të përplaseshin me njëri-tjetrin në ashensor ,” tha një burim, duke shtuar: ” Nuk ka ndjenja mes tyre dhe për Tomin, marrëdhënia e tyre sapo përfundoi.” Khairova bëri kërkesë për divorc nga oligarku rus dhe tregtari i diamanteve Dmitry Chekov në vitin 2022.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco