Bianca Censori shfaqet thuajse e zhveshur në shfaqjen e modës në Milano

Bianca Censori shfaqet thuajse e zhveshur në shfaqjen e modës në Milano

22:45, 23/02/2024
A+ Aa A-

Bashkëshortja e Kanye West, Bianca Censori, nuk i la thuajse asgjë imagjinatës, pasi kishte veshur një veshje tepër të rrezikshme në sfilatën e Marni gjatë Javës së Modës në Milano të premten.

Dizajnerja australiane, 29 vjeçe, veshi një trup të guximshëm të zi që mezi ia mbulonte trupin.

Bianca doli pa sytjena në veshjen e zbuluar, e cila gjithashtu shfaqte një rrip përgjatë anëve, shkruan DailyMail.

Image

Bukuroshja ka shfaqur gjithashtu një model flokësh të ri, teksa ka veshur një ngjyrë të zezë të errët, ndërsa ishte me bashkëshortin e saj, 46 vjeç, në këtë event.

E veshur me një kostum që zbulonte shumë e me një palë çizme rozë, Bianca iu bashkua bashkëshortit të saj në rreshtin e parë gjatë shfaqjes.

 

Image

Kanye kishte veshur një xhaketë të zezë dhe pantallona të ngjashme, teksa ndante një puthje me Biankën ndërsa ata pozonin para kamerave.

Çifti thuhet se është në një gjendje të përtërirë të lumturisë martesore, sipas burimeve të brendshme, të cilët pretendojnë se marrëdhënia e tyre është përmirësuar ‘drastikisht’, falë suksesit shumë fitimprurës të albumit të fundit të Kanye, “Vultures”.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco