Ilnisa i ulet afër, Sara e ironizon: 'Nga vjen kjo erë e keqe?'

Ilnisa i ulet afër, Sara e ironizon: 'Nga vjen kjo erë e keqe?'

22:37, 23/02/2024
A+ Aa A-

Ilnisa Agolli është dënuar nga Vëllai i Madh, pasi ka përsëritur disa herë fikjen e mikrofonit gjatë kohës kur flet. Sipas zarfit të zi ajo duhet të jetë e “e padukshme” nga banorët deri në një njoftim tjetër nga produksioni.

Ka qenë Sara ajo e cila ka vendosur ta ngacmojë Ilnisën në momentin kur ajo është ulur pranë saj në tryezë duke thënë:

Sara: Nga kjo vjen kjo era? S’e marr vesh. E ndjen këtë erën e keqe? Si era çorape, si era këmbë. Ua sa erë e keqe.

Bardhi: Ju vjen njerëzve që hedhin gurin dhe fshehin dorën.

Sara: Mbylleni pak derën e banjos se vjen erë këtu.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco