Foto/ Këto janë ngjyrat e flokëve që do të bëjnë namin këtë pranverë

Foto/ Këto janë ngjyrat e flokëve që do të bëjnë namin këtë pranverë

21:13, 23/02/2024
A+ Aa A-

Ndërsa prisni që të vijë pranvera, duhet të filloni të planifikoni pamjen tuaj për muajt në vijim. Interneti është i mbushur me frymëzim, nga prerjet e flokëve trendy deri tek manikyrët e lezetshëm, por ndonjëherë ju duhet pak më shumë për t’u ndjerë të freskëta.

Këtu hyjnë në lojë tendencat e ngjyrave të flokëve të pranverës 2024. Ashtu si vetë sezoni, ato sjellin një ndjenjë rinovimi. Plus, ka një sërë opsionesh, prandaj e sigurt që do të gjeni një nuancë që ju përshtatet.

Image

Këtë pranverë, parukierët po zgjedhin ngjyra të gjalla për flokët dhe për t’u dhënë atyre një ndjesi shumëdimensionale. Po, ato janë më të lehta se tonet e thella dhe të errëta të dimrit, por nuk janë aspak të mërzitshme.

Image

Hidhuni një sy trendeve më poshtë të përzgjedhura nga parukierët më të famshëm.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco