Ilnisa i ulet në prehër Meritonit/ Banori i këndon

Ilnisa i ulet në prehër Meritonit/ Banori i këndon

09:08, 22/02/2024
A+ Aa A-

Mes Ilnisës dhe Meritonit së fundi po vërehet një afërsi më e madhe.

Mbrëmjen e sotme ata kanë qëndruar në praninë e njëri-tjetrit në dhomën e gjumit ku Ilnisa i është ulur në prehër.

Sakaq përballë saj qëndron Meritoni i cili i këndon: ‘Moj bjondinë me sytë e zi, e me buzë moj si qershi…’

Siç duket çifti po kalon një periudhë të bukur së bashku brenda shtëpisë më të ndjekur.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco