Dj PM: Unë me Dagz-in nuk bëjmë skandale për të marrë vëmendje

Dj PM: Unë me Dagz-in nuk bëjmë skandale për të marrë vëmendje

22:03, 21/02/2024
A+ Aa A-

Gjatë një interviste të zhvilluar së fundmi, Dj PM, ka folur lidhur me jetën e tij profesionale, ngarkesës që ka prej koncerteve dhe marrëdhënien midis tij dhe Dj Dagz-it, si dy ndër më të kërkuarit nëpër koncerte.

Ai ka deklaruar se asnjëherë nuk kanë bërë skandale në mënyrë që të përfitojnë dhe të marrin vëmendje prej të tjerëve.

‘Unë me Dagz-in nuk jemi si ato që bëjnë skandale për të dalë në qendër të vëmendjes.’- ka thënë ai.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco