Rihanna dhe A$AP Rocky janë prova që të kundërtat tërhiqen

Rihanna dhe A$AP Rocky janë prova që të kundërtat tërhiqen

16:21, 21/02/2024
A+ Aa A-

Rihanna dhe A$AP Rocky janë prindërit e dy djemve, Rza dhe Riot, por sërish, romanca e tyre vijon të lulëzojë. Në fakt, këngëtarja dhe reperi janë prova se të kundërtat tërhiqen dhe sipas një burimi, kjo është arsyeja që janë bashkë.

Një burim u shpreh për ET: “Rihanna dhe A$AP Rocky janë shumë mirë bashkë. Ata e adhurojnë faktin që janë prindër. A$AP është shumë ekstrovert, ndërsa Rihanna është një person që do rehatinë dhe argëtimin”. Me pak fjalë, të dy ata balancojnë njëri-tjetrin.

Image

Njerëzit që i njohin, e dinë se lidhja e tyre është e mbushur me momente gazmore dhe ata kanë pasione të njëjta, si muzika, moda, idetë e biznesit dhe arti. “Ata argëtohen me njëri-tjetrin pavarësisht vendit ku janë”, shtoi burimi.

Çifti është lidhur në nëntor të vitit 2020 dhe kanë sjellë në jetë djalin RZA (1 vjeç) dhe Riot (6 muajsh).

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco