Flet shoqja Rozës, koreografia: Roza po flet shumë sinqerisht, nuk po e kupton dot publiku

10:31, 21/02/2024
A+ Aa A-

E ftuar në emisionin e mëngjesit Kafe Shqeto në SYRI TV për të komentuar formatin e BBV dhe përplasjet që kanë bërë banorët mes tyre ishte koreografja Olta Ahmetaj

Olta Ahmetaj është shprehur se sa i përket Rozën unë nuk e di se si nuk e kupton publiku pasi Roza është shumë e drejtë sepse ato që ka thënë brenda i ka thënë me shpirt dhe pastërtisht.

"Këtë BBV nuk kemi kë të shajmë pasi shumicën e njerëzve i kemi miq aty brenda dhe gjithsecili bën lojën e vet. Nuk ke kë të komentosh pasi më pas kur dalin i mbetet hatri.

Sa i përket Rozën unë nuk e di se si nuk e kupton publiku pasi Roza është shumë e drejtë sepse ato që ka thënë brenda i ka thënë me shpirt dhe pastërtisht.

Ajo hapi shumë tema dhe debate të cilat linin vend për të pasur interaktivitet dhe për të njohur njëri tjetrin ndërkohë ajo që ju kthye pas ishin ofendimet personale dhe sharjet dhe nuk e kuptoj se përse ka aq mllef dhe të bërtitura.

Në një debat je i hapur të debatosh dhe jo të ofendosh me fjalë të rënda."

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco