Dasara Karaiskaj: Eleminimi i Gracianos ishte i pritshëm

10:24, 21/02/2024
A+ Aa A-

E ftuar në emisionin e mëngjesit Kafe Shqeto në SYRI TV për të komentuar formatin e BBV dhe përplasjet që kanë bërë banorët mes tyre ishte gazetarja Desara Karaiskaj.

Desara është shprehur se eleminimi i Gracianos mbrëmjen e kaluar ishte i pritshëm pasi tensioni Meritoni-Ilnisa do të duhet të vazhdonte akoma.

"Eliminimi i Gracianos ishte i pritshëm dhe kjo ishte për një pjesë të madhe të shikuesve. Produksioni la në ankth shikuesi duke vendosur në fund Meritonin dhe Gracianon për të shikuar dhe presionin që do të ndiente Ilnisa.

Olsi nuk bëri asgjë kur ishte brenda dhe pavarësisht do të duhej që ti jepej pak kohë pasi ai ishte një nga personat që kishte merr brenda ndryshe nga disa të tjerë që janë gati anonim në BBV3.

Roza ka krijuar një lloj protagonizmi por me shumë kosto pasi është e para që është atakuar nga mamaja që e ka personazh publik. Nëse ka një pikë ku njeriu duhet të ndali është familja dhe ndrydhesh."

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco