Lajmi i fundit

TASK FORCE/ Hetimi i TIMS, frika e socialistëve

'Do ju lë unë pa buxhet'/ Juli për Romeon dhe Heidin: Vrasja është vrasje

'Do ju lë unë pa buxhet'/ Juli për Romeon dhe Heidin: Vrasja është vrasje

10:10, 20/02/2024
A+ Aa A-

Pas sfidës së reagimeve, ‘Vëllai i Madh’ në fund vendosi që t’i ndëshkonte banorët, pasi jo të gjithë kishin respektuar rregullat e lojës. Për shkak të Heidit dhe Romeos, uji në shtëpi do të mungojë për 24 orë, pasi ata ishin më pak të angazhuar në sfidë.

Kjo gjë nuk i ka pëlqyer aspak banorëve të cilët sigurisht nisën diskutimet dhe komentet për dyshen.

Të njëjtën gjë ka bërë edhe Juli në një bisedë me Françeskën dhe Ledjonën mbrëmjen e djeshme në oborrin e shtëpisë, ku duke i imituar thotë se ata nuk mund ta justifikojnë neglizhencën e tyre dhe të bëjnë si të pafajshëm: Vrasja është vrasje

Biseda e plotë në videon më poshtë: 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco