Mbaji flokët brenda veshjeve dhe na falendero më vonë

Mbaji flokët brenda veshjeve dhe na falendero më vonë

09:18, 20/02/2024
A+ Aa A-

Mbase harron t’i sistemosh flokët para se të dalësh, mbase po ndjek trendin e fshehjes së gjatësisë, cilado qoftë arsyeja, ky gjest i vogël po kujdeset për flokët e tu.

FOTO GALERI: 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco