Lajmi i fundit

TASK FORCE/ Hetimi i TIMS, frika e socialistëve

VIDEO/ Ndodh puthja e parë e vërtetë mes Romeos dhe Heidit

VIDEO/ Ndodh puthja e parë e vërtetë mes Romeos dhe Heidit

09:01, 20/02/2024
A+ Aa A-

Debatet dhe tensionet e herë pas hershme në shtëpinë e ‘Big Brother Vip’ ja kanë lënë vendin momenteve romantike. E kemi fjalën për Romeon dhe Heidin të cilët mbrëmjen e djeshme ja kanë shprehur ndjenjat e vërteta njëri-tjetrit.

Larg syrit të banorëve të tjerë, vetëm ata të dy në oborr. Çifti kanë shkëmbyer puthjen e tyre të parë të vërtetë në buzë. Momente romantike që deri më tani nuk i kemi parë mes dyshes dhe duket se do të marrë vëmendjen e duhur në spektaklin e sotëm.

Për më shumë shihni videon më poshtë:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco