Disa modele fundesh të zeza që mund t’i vishni për çdo rast

Disa modele fundesh të zeza që mund t’i vishni për çdo rast

10:38, 19/02/2024
A+ Aa A-

Gocat e dinë formulën e përjetshme të stilit: mjafton diçka e zezë në dollap dhe jeni IN me çdo tendencë të momentit. Një fund i zi është gjithmonë një ide e mirë për t’u veshur pavarësisht rastit.

Mund të jetë një darkë pune, një ditë e zakonshme në zyrë, një dalje në fundjavë me miqtë, sa herë vendosni të vishni një fund të zi, dijeni se keni bërë zgjedhjen e duhur.

Ja disa ide kombinimi sesi ta vishni fundin e zi, duke iu përshtatur vendit apo rastit ku merrni pjesë!

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco