'Nuk pata interes', Dea Vieri reagon pas videos virale ku prekej me Romeon

'Nuk pata interes', Dea Vieri reagon pas videos virale ku prekej me Romeon

09:30, 19/02/2024
A+ Aa A-

E ftuar dje në Big Brother Fan Club, ishte ish-banorja, Dea Vieri e cila ka folur për videon virale ku shihet mjaft e afërt me Romeon në shtëpinë e BBV.

Opinionisti Ronaldo Sharka i thotë asaj që në momentin që e preku Romeo ajo nuk pati asnjë reagim. Ai e pyeti nëse ajo e ka parë videon dhe çfarë sqarimi ka për situatën e cila u komentua shumë në media.

Ronaldo: Videon e ke parë?

Dea Vieri: Po e kam parë. Ishte thjesht një moment afrimiteti, vetëm kaq domethënë, një prekje kaq. Nuk e zhvillova sepse nuuk pata interes të zhvilloja diçka me Romeon. Nuk më pëlqeu.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco