'Më shumë kimi ka pasur Ilnisa me Terrin se ti me Romeon', banorët qeshin me fansat

'Më shumë kimi ka pasur Ilnisa me Terrin se ti me Romeon', banorët qeshin me fansat

08:53, 19/02/2024
A+ Aa A-

Sonte në shtëpinë e “BBV3”, produksioni iu dha mundësi 3 të preferuarve të zgjidhnin dy banorë të cilin do të kishin mundësi të shihnin se si komentohen nga jashtë, së bashku me të gjithë banorët e tjerë.

Komenti për Ledjonën ishte ai që la me gojë hapur banorët. Në të shkruhej:

Nëse ka një person që e kalon Gracianon për nga poshtërsia je ti Lediona. – komenti për Ledionën

Ledjona e habitur nga komenti, pyet se çfarë poshtërsie ka bërë ajo brenda dhe kjo ka sjellë shumë reagime mes banorëve. Komenti i radhës ishte për Heidin, i cili thotë:

Më shumë kimi ka pasur Ilnisa me Terrin sesa Romeo dhe Heidi – komenti për Heidin

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco