Nëna e djalit të Meriton Mjekiqit reagon ashpër në mediat sociale: Ai nuk ekziston në jetën e tij

Nëna e djalit të Meriton Mjekiqit reagon ashpër në mediat sociale: Ai nuk ekziston në jetën e tij

14:40, 12/02/2024
A+ Aa A-

Ish-partnerja dhe nëna e djalit të Meriton Mjekiqit, Egesta, ka bërë një reagim të fortë në mediat sociale ditën e sotme. Ajo ka kërkuar nga mediat që të fshijnë fotot që kanë publikuar të djalit të tyre.

“Ai(Meritoni) nuk ekziston në jetën e tij(Djalit). Vetëm mua më përket kujdestaria, e drejta, vendimet për Loarin”- shkruan ajo mes të tjerash.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco