Sezoni i xhaketave është gati të rikthehet: ja modelet më të bukura!

Sezoni i xhaketave është gati të rikthehet: ja modelet më të bukura!

14:33, 12/02/2024
A+ Aa A-

Një gur themeli i gardërobës së burrave dhe grave, ndër vite palltoja ka shkruar kapituj të shumtë, të gjitha të mbushura me detaje interesante të bëra nga xhinsi, ngjyra të buta dhe nuanca ngjyrash më të ndezura.

Elegante dhe praktike, palltoja është elementi kryesor për të çuar çdo pamje në një tjetër nivel.

Për pranverën 2024, të preferuara do të jenë versionet e thjeshta, në nuanca të çelura si bezha apo e bardha Gjithsesi nuk do të mungojnë nuancat pastel. Me pak fjalë, është një blerje super e zgjuar që provon veten sezon pas sezoni.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco