Sofia Vergara dhe Joe Manganiello finalizojnë divorcin e tyre!

Sofia Vergara dhe Joe Manganiello finalizojnë divorcin e tyre!

14:10, 12/02/2024
A+ Aa A-

Shtatë muaj pasi Sofia Vergara dhe Joe Manganiello njoftuan ndarjen e tyre, çifti ka përfunduar miqësisht procedurat e tyre të divorcit, duke respektuar marrëveshjen e tyre paramartesore, e cila i lejonte secilit të mbante pasuritë që grumbulluan individualisht gjatë bashkimit të tyre shtatëvjeçar.

Sipas “Page Six”, çifti kishte rënë dakord të hiqte dorë nga mbështetja bashkëshortore, plus nuk kishte asnjë proces mbështetjeje për fëmijët, pasi ata nuk kishin kurrë fëmijë, gjë që i lejoi çiftit të përshpejtonte procesin e divorcit.

“Martesa ime përfundoi sepse im shoq ishte më i ri, ai donte të kishte fëmijë dhe unë nuk doja të bëhesha nënë në këtë moshë që kam. Mendoj se nuk është e drejtë për fëmijën. Unë e respektoj këdo që e bën këtë, por kjo nuk është më për mua. Kam një djalë 32 vjeç dhe jam gati të jem gjyshe, jo nënë”, ka treguar për gazetën spanjolle aktorja 51-vjeçare kolumbiane.

Image

Aty ka shpjeguar se çështja e fëmijëve përfundoi duke u bërë një pikë grindjeje në marrëdhënie. Çifti njoftoi ndarjen e tyre në korrik të vitit të kaluar pak para se aktori të bënte zyrtarisht kërkesën për divorc, duke argumentuar dallimet e papajtueshme pas 7 vitesh martesë dhe aktualisht të dy janë në një proces për të rindërtuar jetën e tyre. TMZ zbuloi se aktori është në lidhje me Caitlin O'Connor dhe Sofia është në lidhje me Dr. Justin Saliman.

Image

Përveç kësaj, kolumbiania tha në një intervistë për 'Ëatch Ëhat Happens Live ëith Andy Cohen' se rregulli i ri që ajo duhet të pranojë të dalë me dikë është se ai duhet të jetë së paku 50 vjeç: "Ata nuk mund të jenë më pak se 50 vjeç, jam 51”.

Justin Saliman ka dy fëmijë nga një lidhje e mëparshme me aktoren Bree Turner. Pas 10 vitesh martesë, kirurgu dhe përkthyesi vendosën t'i japin fund lidhjes së tyre.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco