FOTO/ Rudina Dembacaj akuzon rëndë Agron Llakajn, ja çfarë ndodhi në të vërtetë mes tyre

FOTO/ Rudina Dembacaj akuzon rëndë Agron Llakajn, ja çfarë ndodhi në të vërtetë mes tyre

19:26, 19/05/2017

Rudina Dembacaj dhe Agron Llakaj ishin dy nga figurat qëndrore të ‘Al Pazar’, emisionit të humorit të aktorit Llakaj i cili e startoi atë afro pesë vite më parë në ‘Vizion Plus’, kohë pasi u largua nga ‘Portokalli’.

Largimi i Dembacaj nga ky emision duket se nuk ka qënë shumë i paqtë me kolegun Llakaj.

Image

Ajo ka nisur një emision të vetin në ‘Ora News’ me emrin ‘Mos I fol shoqferit’ një projekt që nisi pasi ajo u bë nënë. Aktori Agron Llakaj i pyetur nga Fatma dhe Aulona në ‘Thumb’ tha se ishin pikerisht angazhimet familjare ato që e detyruan Rudinën të largohej, por ajo nuk ka të njëjtin mendim si ai, përkundrazi, e ka akuzuar atë se gënjen.

Image

E ftuar në ‘Check In’ në ‘NRG Radio’, ajo ka thënë: “Nuk do më shihni më asnjë ditë në Al Pazar! Dhe nuk e lashë për arsye familjare siç thotë Goni. Fatkeqësisht ose fatmirësisht nuk kemi mbetur miq!”. Ajo ka thënë gjithashtu se nuk do ta ftojë Agronin në emisionin e saj, duke nënkuptuar se midis tyre ka ndodhur diçka e pakëndshme./tabloid

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment