Lajmi i fundit

Aksident me vdekje në aksin Milot Morinë/ Makina përplaset me barrierën, humb jeten shoferi

Vesa Vllasaliu: Nuk jam penduar për deklaratat ndaj ish-të fejuarit dhe familjen e tij

Vesa Vllasaliu: Nuk jam penduar për deklaratat ndaj ish-të fejuarit dhe familjen e tij

16:24, 04/12/2023
A+ Aa A-

Vesa Vllasaliu ka pak kohë që është larguar nga Big Brother VIP Kosova 2.

Ish-banorja bëri disa rrëfime tronditëse në lidhje me ish-partnerin e saj, futbollistin Mërgim Berisha.

Ajo në këtë mes ndau edhe disa detaje se si shoqja e ngushtë ia mori burrin, ndërkohë që dinte gjithçka për marrëdhënien e saj, madje e kishte caktuar ditën e dasmës.

E pyetur në “Big Talk” nëse është pishman për deklaratat që bëri në BBVK, ajo ishte e prerë në përgjigje.

“Aspak” u shpreh Vllasaliu.

Vesa gjithashtu tha se nuk është pishman edhe për përfshirjen e personave të tjerë, siç e përmendi të vëllanë e Mërgimit.

E njëjta tha që vëllai i tij i kishte shkruar dhe se e ka tradhtuar bashkëshorten e tij.

Vesa mes tjerash theksoi se do t’i lë anash të gjitha këto, për të vazhduar jetën e planet që ka.

b

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco