Romeo e përshëndeti në emision, reagon Jonida Maliqi

Romeo e përshëndeti në emision, reagon Jonida Maliqi

13:15, 03/12/2023
A+ Aa A-

Një javë më parë teksa e përmendi Ermal Mamaqi, Romeo Veshaj e përshëndeti “live” në emision Jonida Maliqin.

Këtë përshëndetje e ka kthyer së fundmi edhe Jonida në një intervistë të shkurtër duke u shprehur:

“E përshëndes edhe unë. E kam xhan dhe sa herë e takoj, ruajmë miqësi. Kështu që nuk ka ndonjë gjë të jashtëzakonshme. Jetojmë në një kohë ku fatmirësisht qytetaria dhe mirënjohja ekzistojnë. Ku njerëzit kalojnë kohë shumë të bukur bashkë.”

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco