Nuk do ta besoni arsyen pse Samanta nuk e ndjek Donaldin në Instagram!

Nuk do ta besoni arsyen pse Samanta nuk e ndjek Donaldin në Instagram!

11:01, 03/12/2023
A+ Aa A-

E ftuar në “Më Lër të Flas”, Samanta Karavella ndër të tjera zbuloi se nuk e ndjek në Instagram, Donaldin dhe kjo për një arsye të pazakontë.

Dy binjakët, Donald dhe Romeo po i bënin pyetje njëkohësisht, duke i kërkuar të dinë se pse ka munguar kaq shumë në estradë.

Samanta: O zot ju të dy jeni… kujt t’i përgjigjen përpara. Se ty të kam “unfollw” (i drejtohet Donaldit), nuk të flas.

Donaldi: Pse?

Samanta: Se isha me Ilirin (në Big Brother Vip 1).

Donaldi: Ishe me Ilirin? Të betohem se nuk e dija, se ta dija do kisha ndryshuar diçka.

Samanta: Sot do të bëj “follow” para të gjithëve.

Romeo: Të pëlqen Iliri më shumë se Donaldi?

Samanta: Nuk dua të flas për këtë, ku e lamë ne?

Donaldi: Unë të jap dhe like rrezik, po s’ka gjë Samanta. Edhe unë do të heq nga follow kur të futesh në Big.

Romeo: A do hyje në Big?

“Ndoshta në të ardhme, pse jo? Është një ‘reality shoë’ që të zhvesh në të gjitha drejtimet. Mund ta konsideroj njëherë por për momentin nuk e ndiej sepse kam shumë gjëra që po punoj dhe nuk është momenti i duhur. Është padiskutim një nga ‘reality shoë-t’ më të ndjekur, me vëmendjen më të madhe. Rrimë bëjmë këngë ne”, u përgjigj këngëtarja.

Mirëpo pas emisionit këngëtarja ka vazhduar ta ndjekë aktorin në Instagram.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco