Lajmi i fundit

VIDEO/ Shpërthimi i fuqishëm në Lushnje, shkon në dy numri i viktimave

FOTO/ Modelja e OnlyFans ndau Neymarin nga Bruna Biancardi

FOTO/ Modelja e OnlyFans ndau Neymarin nga Bruna Biancardi

09:13, 03/12/2023
A+ Aa A-

Ajo quhet Aline Faria, modele e OnlyFans, që shkatërroi përfundimisht marrëdhënien mes Neymarit dhe Bruna Biancardit, të cilët u bënë prindër të vogëlushes Mavie disa javë më parë.

Pika që mbushi kupën ishte seria e mesazheve që futbollisti i dërgoi modeles. Aline i bëri publike bisedat me O Ney-n, i cili i kërkonte asaj t’i dërgonte foto të zhveshura, një kërkesë që ajo e refuzoi.

Aline e ftoi Neymarin të abonohej në llogarinë e saj në OnlyFans për të parë imazhet që dëshiron. Modelja nuk ka dhënë më shumë informacione nëse Neymar është abonuar për të parë format e trupit të saj pa Tesha, por tashmë dihet që mesazhet e sulmuesit i kapën nga Bruna Biancardi, e cila kërkoi menjëherë ndarjen.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco