Brad Pitt mendon se Angelina Jolie qëndron pas postimit ofendues të djalit të tyre Pax

Brad Pitt mendon se Angelina Jolie qëndron pas postimit ofendues të djalit të tyre Pax

21:56, 01/12/2023
A+ Aa A-

Brad Pitt thuhet se beson se ishte Angelina Jolie ajo që qëndronte pas reagimit të ashpër të djalit të tyre, Pax Thien Jolie-Pitt, në postimin që ai bëri në Ditën e Babait në vitin 2020.

Vetëm kohët e fundit media zbuloi postimin ku Pax e quajti babanë e tij “një tr*p të klasit botëror” dhe shkroi: “Ti herë pas here vërteton se je një person i tmerrshëm dhe i neveritshëm”.

Duke folur me In Touch Weekly, një person i brendshëm i afërt me Brad Pitt tha se kjo gjë i dhembi shumë aktorit.

Pas ndarjes së tij nga Jolie, Pitt e gjeti veten të rrethuar nga një betejë ligjore për pronën franceze Château Miraval, betejë që i kushtoi atij miliona dollarë.

Kjo ka ndodhur për vite me radhë,” tha burimi i brendshëm, duke shtuar, “Angelina po përpiqet ta rrëzojë njëherë e përgjithmonë duke shkatërruar kantinën që ai ndërtoi. Ai qëndron i palëkundur në luftën e tij, por çdokush mund ta shohë konsumimin e gjithë kësaj.

Si përfundim, Pitt dyshon se Jolie e dinte se çfarë po shkruante Pax për të në llogarinë e tij në Instagram dhe ajo nuk e ndaloi pasi donte ta shkatërronte përgjithmonë.

Brad nuk do ta nënvlerësojë kurrë fuqinë e natyrës dredharake të Angelina-s”, komentoi burimi i brendshëm, duke shtuar, “Brad dyshon se Pax nuk do ta kishte postuar këtë pa dijeninë dhe pëlqimin e Angie-t. Duket se ajo po përpiqet t’i kthejë fëmijët kundër tij – dhe ka qenë e suksesshme në rastin e fëmijëve më të mëdhenj.

Si përfundim, Pitt dyshon se Jolie e dinte se çfarë po shkruante Pax për të në llogarinë e tij në Instagram dhe ajo nuk e ndaloi pasi donte ta shkatërronte përgjithmonë.

Brad nuk do ta nënvlerësojë kurrë fuqinë e natyrës dredharake të Angelina-s”, komentoi burimi i brendshëm, duke shtuar, “Brad dyshon se Pax nuk do ta kishte postuar këtë pa dijeninë dhe pëlqimin e Angie-t. Duket se ajo po përpiqet t’i kthejë fëmijët kundër tij – dhe ka qenë e suksesshme në rastin e fëmijëve më të mëdhenj.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco