Nëse do të jesh nuse në 2024-ën, ja 10+ fustanet që duhet t’u thuash ‘PO’

Nëse do të jesh nuse në 2024-ën, ja 10+ fustanet që duhet t’u thuash ‘PO’

23:11, 01/12/2023
A+ Aa A-

Thuhet shpesh se e vetmja gjë më e vështirë se të gjesh një partner për t'u martuar është të gjesh fustanin perfekt me të cilin do të ngjitesh në altar. Nëse në rastin e parë bëhet e vështirë për shkak se nuk keni qëlluar në shenjë me njeriun e zemrës, e dyta ndodh se mundësitë janë të pafundme, ndaj edhe zgjedhja e duhur bëhet më e vështirë.

Tendenca e fustaneve të nusërisë po zgjerohet përtej dantellave dhe tylit klasik dhe shkon në detaje perlash, puplash, fjongosh etj.

Një “det” mundësish për zgjedhjen e bardhë, sipas tendencave që do të bëjnë namin vitin e ardhshëm.

Nëse e ka ndarë mendjen të jesh nuse në 2024, ja disa ide për ty:

#1 Doreza të vërteta

#2 “Lidhu” me një fjongo

#3 Stil & skaje

#4 Mëngë të fryra

#5 Xhaketa dhe kostume

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco