Nëse i keni bërë keq këtyre shenjave të horoskopit, bëni mirë t’ja mbathni

Nëse i keni bërë keq këtyre shenjave të horoskopit, bëni mirë t’ja mbathni

23:00, 01/12/2023
A+ Aa A-

Këto shenja mos i harroni dhe mos i falni. Nëse u ke bërë keq ose i ke lënduar ata nuk do të hakmerren vetëm ndaj jush. Ata do t’ju nivelizojnë. Dallimi i tyre me një Dash për shembull, është se hakmarrja e tyre mund të vonojë pak. Por do të vijë dhe do të jetë totale. Prandaj mbajini sytë hapur. Dhe nëse i sheh ata duke qenë të heshtur përkundër asaj që u ke bërë, atëherë bëhen tym!

GAFORRJA

Gabimi që shumica e njerëzve bëjnë me Gaforren është se e nënvlerësojnë atë. Por ajo që askush nuk u ka thënë është se Gaforrja për sa kohë nuk flet dhe nuk reagon, tashmë ka përpunuar në kokë një mijë mënyra për të shfarosur. Ai është një person emocional dhe lëndohet shumë lehtë. Sado që të japësh dhe të duash, mund të jetë gjithashtu e pamëshirshme. Gaforrja nëse e lëndoni, dijeni se keni krijuar armikun tuaj më të madh që nuk do t’ju lërë në baltë.

AKREPI

Dhe nëse Gaforrja nuk ju lë të qetë në këtë jetë, dijeni se Akrepi do të vazhdojë t’ju ndjekë në tjetrën. “Borxhin” do ta shlyeni me gjithë interes. Para së gjithash, emri i shenjës më hakmarrëse të zodiakut nuk i ka ardhur rastësisht. As nuk është një etiketë e pakuptimtë. Sidomos nëse e shihni që nuk reagon relativisht menjëherë dhe po lë të kalojë koha që nga ajo që ndodhi mes jush dhe e lëndoi, këshilla jonë është t’i luteni Panagias që t’ju mbrojë.

PESHQIT

Mos u habitni aspak kur shihni Peshqit në listën tonë përkatëse. Është shenja që të gjithë (por të gjithë!) e nënvlerësojnë. Dhe për shkak se e nënvlerësojnë, tronditen nga reagimet dhe sjellja e tij. Peshqit janë persona të qetë. Ata nuk kanë shpërthime dhe reagime të shpejta. Nëse e lëndoni, në fillim ai tronditet, pastaj lëndohet dhe më pas vë në veprim planin e tij madhështor për t’ju “zbuluar”. Ai dëshiron të të bëjë të vuash. Ai dëshiron të të shohë duke u zvarritur… Dhe ai ka një mijë e një mënyra për ta bërë këtë të ndodhë. Sa më gjatë ta shihni duke mos folur dhe duke mos reaguar, aq më shumë i ndizet ndjenja e hakmarrjes dhe aq më i pamëshirshëm do të jetë në “goditjen” e tij.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco