Një banore e re futet sot në ‘BBVK’, por cila është ajo?

Një banore e re futet sot në ‘BBVK’, por cila është ajo?

21:45, 01/12/2023
A+ Aa A-

Spektaklin e  sotëm do të ketë hyrje të reja në shtëpinë më të famshme kosovare ‘Big Brother VIP’. Sipas burimeve të Indeksonline, banorja që do të bëhet pjesë e këtij formatit është bukuroshja shqiptare Dj Miss Rose.

Image

Ajo është DJ që nga viti 2016 dhe ka qenë mjaft e angazhuar gjatë vitit me koncerte të shumta. Së fundmi ajo, ka postuar në rrjetin e saj social në instagram një video, ku shihet duke udhëtuar drejtë Prishtinës.

Image

Këtë të premte do të eliminohet banori i radhës nga shtëpia, që do të jetë konkurrenti që do të rezultojë më pak i votuari, pasi të gjithë janë në nominim. 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco