Romancë, komedi po tjetër? Del promo e ‘5 herë JO’ me Borën e Donaldin

Romancë, komedi po tjetër? Del promo e ‘5 herë JO’ me Borën e Donaldin

21:33, 01/12/2023
A+ Aa A-

Romancë, komedi dhe pak dramë!

E çfarë nuk do të shihni në filmin e ri ‘5 herë Jo’, ku protagonistë janë Donaldi dhe Bora, projekt për të cilin dyshja kanë punuar prej më shumë se 1 viti dhe vetëm sot është publikuar ‘trailer’ me episode të shkëputura nga filmi i shumëpërfolur.

Klipi i shkurtër sigurisht tashmë gjendet në faqen zyrtare të filmit, Borës dhe Donaldit me një mesazh emocionues për rrugëtimin e këtij realizimi nga dyshja.

Së shpejti filmi do të jepet dhe në kinema por nuk ka ende një datë zyrtare.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco