Jane Fonda, 85 vjeç, thotë se dëshiron lidhje romantike me 20-vjeçarë!

Jane Fonda, 85 vjeç, thotë se dëshiron lidhje romantike me 20-vjeçarë!

20:50, 01/12/2023
A+ Aa A-

Jane Fonda thjesht dëshiron të shkojë zbathur në park me një 20-vjeçar. Fituesja e 'Oscar' zbuloi në një intervistë të re se, nëse do të dilte sërish me dikë, partneri i saj do të duhej të ishte nën kufirin e moshës për të pirë.

Image

“Më vjen turp ta them këtë, por nëse do të krijoja një lidhje, ai do të duhej të ishte 20 vjeç”, i tha Fonda, 85 vjeçe, komikes Heather McMahan në podkastin e saj “Absolutely Not” të martën.

"Tani, pse konkretisht 20?" McMahan pyeti ikonën e "Grace and Frankie".

“Sepse nuk më pëlqen lëkura e rrudhur,” thaa jo, duke bërë që McMahan të shpërthejë në të qeshura.

Image

Deklarata e Fondas u prit me reagime të ndryshme në internet:

"Jane Fonda mund ta thotë këtë ajo është më e mira".

"Ju nuk do të përpiqeni të bëni cancel Jane plz. Ajo po tregohet gallatë."

“Unë e dua këtë grua. Aq shumë e sinqertë! Dhe humoriste”.

Pati edhe nga ata që e panë komentin si të pakëndshëm.

“20? Unë nuk kam as gjysmën e moshës së saj dhe mendoj se 20 është shumë i ri për moshën time”.

"Ja, kjo nuk duhet të normalizohet".

"Po nëse 20 vjeçarit nuk i pëlqen lëkura e vjetër?"

"Unë e dua lëkurën e vjetër, të nxirë, është e preferuara ime".

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco