Ngjyrat që duhet të kesh parasysh për blerjen e xhupit dhe palltos së radhës

Ngjyrat që duhet të kesh parasysh për blerjen e xhupit dhe palltos së radhës

15:36, 30/11/2023
A+ Aa A-

Dimri s’ka kuptim pa një xhup dhe pallto të ngrohtë, por përpos komoditetit, veshjet duhet të jenë edhe stylish, ndaj nëse ke në plan të bësh blerje, ki parasysh këto ngjyra:

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco