A po lind një romancë e re në 'Big Brother Vip Kosova'?

A po lind një romancë e re në 'Big Brother Vip Kosova'?

15:17, 30/11/2023
A+ Aa A-

Dy banorët e “Big Brother Vip Kosova” janë parë mjaft të afërt me njëri-tjetrin.

Bëhet fjalë për Albyn dhe Lumbardhin, ku kjo e fundit po diskuton me banorët dhe është ulur në prehër të tij.

Ditët e fundit Alby dhe Lumbardhi janë parë shumë të afërt nëpër shtëpi ku përqafohen dhe kalojnë më shumë kohë në shoqërinë e njëri-tjetrit.

Ndryshe nga herët e kaluara të gjithë banorët e shtëpisë janë të nominuar, ku rrezikojnë të dalin dhe të humbasin mundësinë për çmimin e madh.

A do të jenë Alby ose Lumbardhi të eliminuarit dhe të ndalojë këtu kjo romancë që mesa duket po lind mes tyre brenda shtëpisë?

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco