Më të bukur se kaq s'e kishim parë ndonjëherë! Në ditën e Pavarësisë, Dua Lipa shfaqet madhështore në Nju-Jork

Më të bukur se kaq s'e kishim parë ndonjëherë! Në ditën e Pavarësisë, Dua Lipa shfaqet madhështore në Nju-Jork

11:33, 29/11/2023
A+ Aa A-

 Dua Lipa ia del që të tërheqë vëmendjen e të gjithëve jo vetëm me këngët e saj, që janë shndërruar tashmë hite, por edhe me pamjen e saj.

Kësaj here, ajo i ka mahnitur të gjithë me daljen publike që pati në Nju-Jork, ku u shfaq e gjitha me të zeza. Këngëtarja shqiptare kishte guxuar duke zgjedhur një veshje me dantellë dhe çizme te gjata deri në gjunjë, e ndërsa e kishte kombinuar me një peliçe të zezë të gjatë që e bënte dukjen e saj madhështore.

Ndërkohë, ajo që e bën edhe më të bukur këtë kombinim, është fakti që këtë pamje “ekstra” të saj, e kishte shoqëruar me një make up shumë minimalist, që ia nxirrte dhe më shumë në pah tiparet.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco