Ish-kryeministrja finlandeze po shijo lirinë e munguar, publikon momente të shkujdesura dhe s*ksi

Ish-kryeministrja finlandeze po shijo lirinë e munguar, publikon momente të shkujdesura dhe s*ksi

08:51, 29/11/2023
A+ Aa A-

Ish-kreyministrja finlandeze Sanna Marin siç dhe duket po shijon lirinë e saj pas dorëheqjes nga ky post dhe pas ndarjes nga bashkëshorti i saj Markus Räikkönen.

Marin ka publikuar se fundmi në llogarinë esaj në Instagram foto nga udhëtimet e saj pa qenë më në qendër të vëmëndjes dhe larg aparatiti të paparacëve. 

Albumi që Sana Marin ngarkoi dje në Instagram përfshin imazhe të destinacioneve të verës dhe vjeshtës, selfie dhe një foto me tullumbace, ndoshta nga ditëlindja e fundit e ish-politikanes 38-vjeçare më 16 nëntor.

Realiteti i ri i Marin përfshin një liri më të madhe jo vetëm në jetën e saj profesionale por edhe në atë personale, pasi pak muaj më parë ajo bëri kërkesën për divorc nga bashkëshorti i saj prej tre vitesh, Markus Räikkönen.

Çifti, i cili kanë dhe një vajzë 5-vjeçare, thanë në atë kohë në histori të veçanta në Instagram: “Jemi mirënjohës për 19 vite së bashku. Ne do të mbetemi miqtë më të mirë”.

“Ne jemi ende miqtë më të mirë, pranë njëri-tjetrit dhe prindërve tanë të dashur. Ne ende do të kalojmë kohë me njëri-tjetrin. Shpresojmë se do ta respektoni privatësinë tonë. Nuk do të bëjmë asnjë koment të mëtejshëm”.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco