Urimi i Bleros dhe Edona James për 28 Nëntor

Urimi i Bleros dhe Edona James për 28 Nëntor

23:16, 28/11/2023
A+ Aa A-

Banorët e Big Brother VIP Kosova 2 kanë organizuar festë brenda shtëpisë së famshme për 28 Nëntorin.

Ata janë veshur me kostume tradicionale, ndërsa nuk kanë munguar as këngët e vallet, por edhe urimet e përzemërta.

Dy prej tyre, Blero dhe Edona James teksa po qëndronin bashkë kanë uruar shqiptarët për Pavarësinë e Shqipërisë.

“Shqiptarë kudo që jeni e urojmë Ditën e Flamurit më të bukur në botë, shpresojmë që po kënaqeni e nuk po u shkojmë nerva, unë dhe Donushi ju duam pafund dhe votoni për neve sa më shumë të premten, të dalim ne të parët”, ka thënë Blero.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco