'Urime Dita e Pavarësisë Shqipëri', Rita Ora uron 28 Nëntorin

'Urime Dita e Pavarësisë Shqipëri', Rita Ora uron 28 Nëntorin

18:21, 28/11/2023
A+ Aa A-

Artistja shqiptare me famë botërore, Rita Ora prej ditësh po qëndron në Kosovë e shoqëruar nga familjarë të saj dhe bashkëshorti Taika Waititin.

Pas festës së ditëlindjes në Prishtinë ajo ka qëndruar edhe gjatë ditës së sotme kur po festohet 28 Nëntori.

Këtë ditë të veçantë për shqiptarët, Rita e ka uruar përmes postimeve në llogarinë e saj në Instagram.

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco