Darka e organizuar nga presidentja Osmani – Dafina Zeqiri publikon fotografi krah Rita Orës

Darka e organizuar nga presidentja Osmani – Dafina Zeqiri publikon fotografi krah Rita Orës

15:02, 28/11/2023
A+ Aa A-

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani, ka organizuar një darkë me ardhjen e Rita Orës në Prishtinë për nder të Ditës së Flamurit.

Ajo mblodhi në një vend këngëtarë, aktorë e shumë figura të tjerë të famshme. E pranishme ishte edhe artistja e njohur, Dafina Zeqiri, e cila nuk mungoi me disa fotografi nga vendi i ngjarjes.

E njëjta pozon krah Ritës si dhe sjell një imazh me motrën e saj, Elena Orën, e cila njëherësh njihet si menaxhere e këngëtares së famshme.

“Jam shumë falënderuese për darkën e organizuar nga presidentja”, shtoi mes tjerash 34 vjeçarja.

Të tjerë në darkë ishin: Ylli Limani, Edona Reshitaj, Kaltrina Krasniqi, Blerta Basholli, Majlinda Kelmendi, Valdrin Sahiti etj.

Ritës iu dorëzua edhe ‘Çelësi i Qytetit’ nga kryetari i Prishtinës, Përparim Rama.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco