'Je shumë agresiv me Vesën', reagon partnerja misterioze e Bleros

'Je shumë agresiv me Vesën', reagon partnerja misterioze e Bleros

14:54, 28/11/2023
A+ Aa A-

Mbrëmjen e djeshme ëshë transmetuar “Prime” i “BBVK”, ku e eliminuara e fundit Vesa, ishte në studion e “BBVK” dhe dha një mesazh për të gjthë banorët.

Familjarët dhe personat që merren me menaxhimin e Instagramit të Bleros e panë këtë dhe bënë një reagim pasi nuk u kishte pëlqyer ajo që Vesa ka thënë.

Mirëpo një vajzë që nuk e ka zbuluar identitetin e saj, pretendon që është partnerja e Bleros, e cila ka postuar në Instagram video me të ka reaguar, duke u thënë familjarëve të këtij të fundit që të tregojnë më shumë respekt për Vesën dhe të mos ketë ofendime:

“Përshëndetje të gjithëve. Këtë postim, nga një mik që paguhet për të menaxhuar llogarinë e Blerimit në Instagram gjatë kohës që Blerimi është në formatin aktual, më duhet ta komentoj shkurtimisht. Nuk e kuptoj postimin dhe çfarë doje të thoje? Vesa dhe Blerimi kanë një marrëdhënie të mirë, nuk ke nevojë të kërcesh aty ku nuk është e nevojshme. Vesa bënte shaka, asgjë më shumë. Gjithçka është e relaksuar. Je mjaft agresiv dhe ofendues në postimin tënd. Të dy do të bëhen miq të mirë sapo Blerimi të kthehet nga “BBVK”, jam e sigurt për këtë. Vesa është absolutisht personi i gabuar që po sulmon, secili prej nesh dëshiron më të mirën për Blerimin. Unë si partnerja e tij të kërkoj të tregosh më shumë respekt i nderuar dhe të jesh më i kujdesshëm me postimet që bën. Respekte.”

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco