Ndonëse me vonesë, Adisi emocionon me urimin për ditëlindjen e Troit!

Ndonëse me vonesë, Adisi emocionon me urimin për ditëlindjen e Troit!

09:18, 27/11/2023
A+ Aa A-

Troi djali i Adrola Dushit dhe Adis Patushit ditën e sotme feston 10 vjetorin e lindjes.

Në këtë pervjetor të veçantë nuk mungoi një urim sigurisht nga modelja, por as nga Fifi (partnerja e Adisit) e cila komentoi urimin e saj në Instagramin e Adrolës.

Ndonëse me vonesë edhe Patushi ka bërë një urim publik për Troin.

“Urime 10 vjetorin biri im. Ti më gëzove e më bëre baba për herë të parë . Më fal që nuk jemi afër në çdo ditë të jetës tënde ama të premtoj që çdo ditë të kam në mendje dhe në çdo gëzim tëndin babi do mundohet me patjetër të jetë afër teje. Të do babi Toi,”-shkruan Adisi krahas disa fotove të tyre bashkë.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco