Zbulohen disa detaje nga dasma e Dafina Zeqirit me Kreshnik Gjergjin

Zbulohen disa detaje nga dasma e Dafina Zeqirit me Kreshnik Gjergjin

10:14, 26/11/2023
A+ Aa A-

Këngëtarja, Dafina Zeqiri, konfirmoi se në vitin 2024 do të martohet.

Këtë ajo e tha së fundmi përmes një postimi në rrjetet e saj sociale se martesën e ka më afër se kurrë. Mbi këtë pjesë detajet po mbahet shumë sekret, përfshirë edhe nga rrethi i kufizuar i të ftuarëve që pritet të jenë prezentë në ceremoni, transmeton Prive. 

Prive gjithashtu ka zbuluar detaje duke mësuar se Dafina dhe Kreshniku nuk do të presin gjatë deri në verë apo vjeshtën e vitit që po vjen.

Sipas të gjitha gjasave nëse nuk ndryshon diçka rrugës, ata do të martohen menjëherë pas vitit të ri, në muajin janar.

Thuhet se numri në dasmë nuk do të kalojë 100 persona.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco