Dasmë në ‘BBVK’, dy banorët kurorëzojnë dashurinë

Dasmë në ‘BBVK’, dy banorët kurorëzojnë dashurinë

09:39, 25/11/2023
A+ Aa A-

Nisi me debate, por spektakli i mbrëmjes së djeshme në ‘BBVK’ përfundoi me një atfmosferë krejt ndryshe, më këngë e valle. Adri dhe Ilirjana i thanë ‘Po’ njëri-tjetrit në Klan Arena për të jetuar bashkë të lumtur përgjithmonë.

Në sallën e përgatitur posaçërisht për çiftin, u kurorëzua dashuria e tyre. Të pranishëm e të emocionuar për këtë surprizë ishin sigurisht edhe banorët e tjerë.

Por surpriza më e bukur ishin pjesëmarrja e prindërve të çifit. Lotët dhe përqafimet nuk munguan në asnjë moment as nga Adri dhe Ilirjana, por edhe as na prindërit e tyre.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco