Mendoni se nuk e vishni dot ngjyrën e verdhë? Ja disa kombinime yll

Mendoni se nuk e vishni dot ngjyrën e verdhë? Ja disa kombinime yll

09:06, 25/11/2023
A+ Aa A-

E verdha mund të jetë nuanca më e ndërlikuar në gjithë gamën e ngjyrave.

Një nuancë e theksuar dhe e ndritshme që për një moment mund t’ju bëjë të dukeni si një “zog pushverdhë”! Por, stilistët dhe admiruesit e modës thonë se ka disa mënyra të thjeshta dhe efektive për ta bërë të verdhën të funksionojë në tërësinë e look-ut tuaj.

Sekreti i kësaj nuance është që ta kombinoni në mënyrën e duhur. E përshtatur në fustane, xhaketa apo xhupa të plotë, që ju të dukeni e veshur bukur me verdhën në trup duhet që ta kombinoni atë me nuancat neutrale dhe aksesorët e duhur.

Ja disa ide IN sesi ta vishni  këtë ngjyrë në mënyrën e duhur dhe të dukeni super stylish:

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco