‘Prime’! Eleminim i fortë në ‘Big Brother Vip Kosova’

‘Prime’! Eleminim i fortë në ‘Big Brother Vip Kosova’

09:00, 25/11/2023
A+ Aa A-

Me më pak vota nga publiku, Vesa Vllasaliu është e eleminuara e radhës nga loja për çmimin e madh në ‘Big Brother Vip Kosova’.  Në nominim bashkë me të ishin edhe Lumbardh Salihu, Linda Halimi, Alby, Monika Salihu dhe Edona James.

Vesa ka qenë një nga personazhet më të komentuara të këtij edicioni në ‘BBV’, për shkak të historisë së saj të dashurisë, ndarjes dhe tradhtisë së futbollistit Mërgim Berisha. Ajo ishte një nga vajzat më simaptike të shtëpisë, shumë e dashur dhe pozitive, si për banorët edhe për shikuesit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco