Merr fund shoqëria disavjeçare mes Adrola Dushit dhe Xhesika Berberit, ja detaji që ngriti dyshimet

Merr fund shoqëria disavjeçare mes Adrola Dushit dhe Xhesika Berberit, ja detaji që ngriti dyshimet

11:26, 01/10/2023
A+ Aa A-

Adrola Dushi dhe Xhesika Berberi prej shumë vitesh janë mikesha të ngushta. Dy modelet jetojnë në SHBA ku dhe shpesh na kanë zbuluar detaje nga kjo bashkëjetesa e tyre, ndërkohë që tentonin famën ndërkombëtare.

Mirëpo, duket se jo gjithçka po vazhdon si dikur, pasi në rrjetet sociale është vënë re një ftohje mes tyre.

Në Instagram, Adrola dhe Xhesika nuk e ndjekin më njëra-tjetrën duke lënë të kuptohet se diçka mes tyre ka ndodhur.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco