Lajmi i fundit

ÇIM PEKA LIVE/ E vërteta e Gërdecit sipas Mediut

Nuk do ua dhurojë fëmijëve, këngëtari i njohur deklaron se pasuria e tij prej 500 milionë dollarë do të shkojë për bamirësi

Nuk do ua dhurojë fëmijëve, këngëtari i njohur deklaron se pasuria e tij prej 500 milionë dollarë do të shkojë për bamirësi

17:10, 28/09/2023
A+ Aa A-

Këngëtari i grupit të njohur muzikorë “Rolling Stones”, Mick Jagger gjatë një interviste për “The Wall Street Journal” ka treguar se do ta dhurojë për bamirësi pasurinë e tij përpara se të vdesë.

80-vjeçari tha se tetë fëmijët e tij “nuk kanë nevojë për 500 milionë dollarë për të jetuar” dhe në këtë mënyrë ai do t’ua dhurojë fëmijëve në nevojë.

“The Stones” ishin një ndër grupet më të njohura muzikore, teksa morën miliona paund si shpërblim i punës së tyre të çmuan dhe të vlerësuar nga fansat.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco