'Ku ka zë s’është pa gjë', dalin të vërteta thashethemet për lidhjen e re të Taylor Swift

'Ku ka zë s’është pa gjë', dalin të vërteta thashethemet për lidhjen e re të Taylor Swift

12:25, 27/09/2023
A+ Aa A-

Taylor Swift prej disa javësh po përflitet për një lidhje me futbollistin amerikan Travis Kelce dhe ndonëse fillimisht u dukën si thjesht thashetheme, dyshja qenkan me të vërtetë bashkë. Taylor u pa me familjen e Travis në ndeshjen e së dielës midis Kansas City Chiefs dhe Chicago Bears.

Image

Në darkë Taylor dhe Travis janë parë në një restorant bashkë. Sipas thashethemeve këngëtarja ka paguar që restoranti të ishte bosh dhe të gjithë të largoheshin.

 

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco