Disa sugjerime parfumesh për ty që s’heq dot dorë nga aroma e vaniljes

Disa sugjerime parfumesh për ty që s’heq dot dorë nga aroma e vaniljes

11:38, 27/09/2023
A+ Aa A-

Nëse s’e ke vënë re në TikTok, ka një hashtag specifik për parfumet, #ParfumeTok dhe kur e klikon, njihesh me sugjerimet e përdoruesve të rrjetit socila, mbi aromat më të mira dhe dehëse. Shumica e tyre thonë të njëjtën gjë: Aroma e vaniljes është rikthyer sërish dhe ëmbëlsia e delikatesa e saj është prapë në modë.
 
Pra, për ty që e adhuron si aromë, kemi këtë lajmin e mirë, ndërsa ti që s’ia ke dhënë një shans, të themi ta provosh. Ndërsa për të dyja kategoritë e njerëzve, kemi këto sugjerime:
 
Kayali Vanilla

Le Monde Gourmand Crème Vanille Eau de Parfum

By Rosie Jane Dulce Eau de Parfum

Ariana Grande Cloud Eau de Parfum Spray

Viktor & Rolf Flowerbomb Eau de Parfum Spray

Parfums de Marly Herod Eau de Parfum

Liis Bo Eau de Parfum

Eauso Vert Vanilla Embers

Juliette Has a Gun Lust For Sun Eau de Parfum

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco