E uroi të eliminohet që javën e parë nga 'Dancing with the Stars', Ronaldo Sharka i jep përgjigjen epike Deas

E uroi të eliminohet që javën e parë nga 'Dancing with the Stars', Ronaldo Sharka i jep përgjigjen epike Deas

21:20, 26/09/2023
A+ Aa A-

Moderatori i njohur Ronaldo Sharka është një ndër konkurentët e spektaklit “Dancing with the Stars”, i cili do të startojë së shpejti.

Shumë nga miqtë, familjarët dhe fansat e tij e kanë mbështetur ish-banorin e “BBV” në eksperienvcë e tij më të re, ndërsa ndryshe nga ata Deamichele i ka bërë një urimin epik moderatorit.

Teksa ka postuar në InstaStory videon e tij prezantuese, ajo e ka uruar Ronaldon që të eliminohet që javën e parë.

“Suksese! Uroj të eleminohesh javën e parë!”- ka shkruar Dea.

Nga ana tjetër nuk ka kaluar shumë kohë dhe moderatori ka reaguar menjëherë duke  riportuar foton në llogarinë  e tij të Instagram, ai është shprehur që do ta fitojë çmimin e parë vetëm për inatin e Deas.

“Veç për inatin tënd do e fitoj”, është shprehur Ronaldo.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco