Këto janë dy të eliminuarit e 'Love Island Albania'

Këto janë dy të eliminuarit e 'Love Island Albania'

08:43, 25/09/2023
A+ Aa A-

Publiku ka zgjedhur katër më pak të pëlqyerit e tyre në “Love Island Albania”.

Sipas votave të publikut katër më pak të pëlqyerit janë Gleni, Stivi, Sofiela dhe Artemis. Kjo e fundit dhe Gleni janë edhe të eliminuarit e mbrëmjes së sotme.

Vajzat pas një diskutimi zgjodhën që të largohet Gleni, mes tij dhe Stivit. Votë kyqe për largimin e Glenit ishte Artemis, partnerja e tij për këtë javë.

Ueda, Aishah dhe Sofiela ishin krah Glendit, ndërsa shoqet Ilda, Xhoana dhe Amadea sigurisht pro Stivit. Edhe Artemis vendosi të votojë të largohet Gleni, duke bërë kështu katër vota pro largimit të tij.

Si për ironi të fatit edhe djemtë votuan të largohet Artemis.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco