Martohen Kozaku dhe Denisa, zbulohen detaje nga dasma super luksoze

Martohen Kozaku dhe Denisa, zbulohen detaje nga dasma super luksoze

22:25, 24/09/2023
A+ Aa A-

Kozaku dhe Denisa, çifti i cili u bë i famshëm përmes TikTok ishin të ftuar sot në rubrikën "Mos i bjer me Top" në "E diell".

Gjatë intervistës, çifti zbuloi se vitin tjetër kanë bërë plane për dasmën e tyre.

Kozaku tha se dasma do jetë super luksoze dhe do mbahet në verën e vitit 2024.

"Verën tjetër do bëjmë një dasmë megalluks. Do jetë një nga dasmat më të çmendura që keni parë ndonjëherë", tha Kozaku.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco